לידיעתכם כל המוצרים באתר המחירים כוללים מע"מ

"חבקוק פלוס" המרכז הגדול ביותר של סידורי פרחים חיים ומלאכותים

הצטרפו לסטטוס שלנו בווצאפ  כי הסטטוס שלנו באמת מעניין ,
להצטרפות שלחו את המילה "סטטוס" למספר 058-643-80-96

image alt
image alt
image alt
image alt

קצת עלינו

ברוכים הבאים מזמינים אתכם להינות מחוויית רכישה של מתנות ומזכרות ליקירכם,משלוחי פרחים וסידורים מעוצבים לכל מטרה ואירוע, מתנות ליולדת, מתנות לבר/בת מצווה, מתנות לאירוסים, מתנות לכלה וחתן, יינות, שוקולדים ,בלוני הליום, דובים, אגרטלים, כלי בית מעוצבים, שולחן שבת מעוצב והכול במשלוח עד הבית או באיסוף והגעה לחנות . מתמחים במתנות להצעת נישואים. כי אנחנו פה בשבילכם חייגו והמשלוח בדרך עם חיוך ! אנחנו נמצאים בשכונת גאולה.
מוצרים פופולרים


בין לקוחותינו
אנחנו במספרים

 

20

שנות ותק

14,130

לקוחות מרוצים בשנה

13

אנשי צוות

טעימה


מהגלריה שלנו

אם הוזמן עד השעה 15:00 אז זמן אספקה הוא תוך 24 שעות בתנאי שההזמנה בוצע 24 שעות לפני כניסת שבת וחג ,במידה וההזמנה בוצע במקרה שיצא שה 24 שעות יגמרו בשבת או חג אז הזמן ידחה ל 24 שעות אחרי צאת השבת או חג.
אם ברצונכם למשלוח "לשעה ספציפית" אז זה תוספת 50 ש"ח
וחובה לבדוק איתנו לפני אם המשלוח "משלוח לשעה ספציפית" אפשרי בשעות המבוקשות
במספר 0527631082
אם הוזמן אחרי השעה 15:00 אז המשלוח יסופק תוך 48 שעות ,במידה וההזמנה בוצע במקרה שיצא שה 48 שעות יגמרו בשבת או חג אז הזמן ידחה ל 24 שעות אחרי צאת השבת או חג.
יש ליצור קשר טלפוני עם החברה במסגרת שעות פעילותה לצורך קבלת פרטים, ביצוע ההזמנה ותיאום האספקה, הכל בכפוף לכך שקיימת אפשרות לבצע אספקה דחופה למוצרים אותם מעוניין המשתמש לרכוש ולכך שאלו קיימים במלאי וכן בכפוף למדיניות המשלוחים של החברה, חברת דואר ישראל, חברת הדואר המקומית או חברת המשלוחים.
באפשרותכם לבדוק איתנו במספר 0527631082